Novinky
Malorážná odstřelovačka 21. 4. - Luleč

KVZ Brno střed pořádá dne 21.4.2024 na střelnici v Lulči závody MaO. Propozice ke stažení naleznete zde. Současně kompletní informace jsou k dispozici na našich webových stránkách -https://kvzbrnostred.webnode.cz/ 

více
Výsledky Poháru Moravská odstřelovačka 2024

      Pátý ročník Poháru střeleckezavody.cz Moravská odstřelovačka 2024 je za námi a tady jsou jeho výsledky. Závod se uskutečnil poprvé v historii na střelnici AVZO Odry a jeho vítězem se stal...

více
MaO 2024 Strážnice

Propozice na tříkolový závod Sportovní malorážka s puškohledem - MaO 2024 ve Strážnici.   Termíny jednotlivých závodů jsou 23.3., 21.4. a 1.9. 2024.   Propozice ke stažení naleznete zde!      

více
Testovací závod MOD 22LR 2024

V sobotu 17. 2 2024 jsme uspořádali testovací závod letošního ročníku MORAVSKÁ ODSTŘELOVAČKA 22LR, jehož cílem bylo především potvrdit v praxi výběr terčů, stanovit časy pro plnění úkolů a celkově...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

PROPOZICE - MALÁ ODSTŘELOVAČKA 22LR KVZ KROMĚŘÍŽ

Úvod NovinkyPROPOZICE - MALÁ ODSTŘELOVAČKA 22LR KVZ KROMĚŘÍŽ

 

 

 

 

KVZ KROMĚŘÍŽ letos pořádá na své střelnici v Těšnovicích pětikolový seriál soutěží ve střelbě z malorážky s puškohledem s názvem "MALÁ ODSTŘELOVAČKA 22LR"

 

Jedná se o soutěž, v jejímž závěru si jeden šťastlivec vylosuje hlavní výhru, uherskobrodskou malorážku CZ 457. 

 

Soutěž lze absolvovat prakticky s jakoukoliv zbraní ráže 22Lr s libovolnou optikou. Podmínkou pro zařazení do slosování je ale účast na minimálně 4 kolech.

 

PRVNÍ KOLO: SOBOTA 29. 4. 2023

 

Počet závodníků je omezen kapacitou střelnice. Z tohoto důvodu prosíme o předchozí ELEKTRONICKÉ PŘIHLÁŠENÍ ZDE, nebo formou SMS (+420 602 522 155)

 

 

Garantem soutěže je firma TOP STŘELY, www.topstrely.cz.  DĚKUJEME!Odkaz ke stažení propozic zde