Novinky
MORAVSKÁ ODSTŘELOVAČKA 27.6.2026

V sobotu 27. června 2026 se bude odehrávat na střelnici KVZ v Kroměříži obvyklý závod ve střelbě z malé odstřelovačky.    Vše bude probíhat jako v minulých letech a stejné budou i...

více
VÝSLEDKY - POHÁR MORAVSKÁ ODSTŘELOVAČKA

    Výsledky prvního letošního závodu Moravská odstřelovačka v Odrách            

více
Výsledky 4. závodu MORAVSKÁ ODSTŘELOVAČKA

Odkaz na ON-LINE tabulku                   

více
Moravská odstřelovačka 22lr, čtvrtý závod

  Závěrečný, čtvrtý závod ve střelbě z malé odstřelovačky se uskuteční v neděli 12. října 2025 na střelnici KVZ v Kroměříži - Těšnovicích. Protože je poslední v letošním roce, připravili jsme...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Podzimní cena, Dobrotice 10.10.2015

 

 

Výsledky - Podzimní cena odstřelovačů 2015
standard standard - dvojice
volná volná - dvojice
special speciál - dvojice

 

 

Podzimní soutěž z VPu do 300 m jsme zrealizovali 10.10.2015 v sobotu a ani jsme si nemysleli , že v tento podzimní na počasí nepředvídatelný čas bude účast střelců tak vysoká. Ve skutečnosti se sešlo téměř 60 střelců z celé republiky. Opět jsme soutěž rozdělili do třech základních kategorií - standard , volná a speciál. I když se v průběhu závodu počasí trochu vystřídalo střelci se s tímto celkem slušně vyrovnali.
Ve výsledkových listinách je možno prohlédnout dosažené výsledky a na fotogalerii je i několik snímků z průběhu a z vyhlášení vítězů. Jako vždy vítězové v soutěži jednotlivců obdrželi poháry a dvojice medaile. Všichni do třetího místa pak pochopitelně i diplomy.
Výbor ale nemůže být příliš spokojen s účastí členů klubu , neboť jak víme soutěž ve střelbě z velkorážní pušky je náročná a to nejen na přípravu , ale i na obsluhu terčů. Přípravu terčů opět zabezpečili Horák , Šefránek , Kratochvíl a Veselý . Na závodě se pak na práci zase jako vždy kromě výboru podílelo "duo" Ehrlichos, Zedníček, Pečeňa, Kačírek a samozřejmě Ondruška. Záměrně jsem nejmenoval ty členy , kteří i střílejí tzn. Solař , Pavelka , Staněk neboť jejich zapojení je samozřejmostí. Všem těmto členům klubu výbor vyslovuje poděkování a doufá , že se na příští tzn." zimní soutěži " uvidíme i s dalšími členy proto , aby bylo možno i vystřídání na jednotlivých čarách. Poděkování patří samozřejmě i Pavlovi Staňkovi , který uvařil pro obsluhu kvalitní guláš.
UPOZORNĚNÍ : V tomto týdnu pravděpodobně nebude možno realizovat trénink pistolářů před nedělní soutěží dvojic.
Pro případnou změnu je třeba telefonovat KK ví vše. Trénink a příprava proběhne snad v PÁTEK ?? M.Š